Інститут медіації в кримінальному процесі - обговорення на комітеті

March 24, 2015

КИЇВ – 24 березня 2015 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів чергове засідання, присвячене обговоренню інституту медіації в кримінальному процесі.

На заході із надзвичайно цікавою доповіддю виступила Ірина Калінська, адвокат, медіатор, телеведуча, засновник та партнер «Бюро примирення Ірини Калінської».

Пані Ірина розповіла про важливість знаходити компроміс у кримінальних справах, і не лише в кримінальних. «З перших зустрічей і розмов зі своїм клієнтом потрібно готувати його до компромісу», - переконана пані Ірина.

Ірина Михайлівна наголосила, що найголовнішим в медіації є рефрейминг. Саме правильна подача інформації може відіграти велику роль в ході справи. Також експерт порадила завжди розділяти клієнта та опонента на різні боки і спілкуватись з ними окремо, знаходячи до кожного окремий підхід, а вже пізніше «садити всіх за стіл» і спілкуватись разом.

Під час заходу Євген Солодко, голова Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Солодко і партнери», навів приклад ситуації, в якій учасники мали можливість попрактикувати свої здібності в медіації, а пані Ірина пояснювала, які прийоми варто використовувати, а чого потрібно уникати.

Захід був сповнений дискусій та обговорень, адже всі учасники хотіли довести правоту свого бачення вирішення ситуацій.

Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до активної роботи комітетів!  

UBA