В цьому разі договір можна не підписувати або де оскаржувати рішення і за весь цей термін не підписання договору я можу понести покарання?

March 29, 2014

Доброго дня! Допоможіть будь ласка.

В 2008 році фізична особа інвалід купив нежитлове приміщення, написала заяву в міську раду про надання землі на безоплатну приватизацію на якій стоїть нежитлове приміщення. Міська рада дала відмову і відповіла або викупайте землю або беріть оренду.

В 2008 році міська рада згідно рішення міської ради надала в оренду вищевказану земельну ділянку фізичній особі інваліду (якому належить нежитлове приміщення) для промислових цілей. В договорі оренди вказала що договір оренди не потребує виготовлення проекту для надання земельної ділянки в оренду, лише виготовляється орендарем і затверджується міською радою технічна документація на земельну ділянку, що було зроблено.

Договір оренди на земельну ділянку міська рада змушує орендаря зареєструвати в державних органах (ДЗК). Державні органи не реєструють договір оренди мотивують тим що треба зробити проект відведення земельної ділянки. На даний час міська рада вимагає з орендаря відшкодувати збитки за п’ять років по оренді землі за не одержання прибутків в зв’язку з не реєстрацією договору оренди і не виготовлення проекту відводу земельної ділянки в оренду.

Хто повинен робити проект відводу земельної ділянки в оренду і хто повинен реєструвати договір оренди земельної ділянки в державних органах і повинна фізична особа інвалід відшкодовувати вище вказані збитки? (В договорі п.5.1; 8.3; 13.5.)

На даний час з нами Міська рада хоче підписати другий договір оренди (за другим рішенням міської ради від 28листопада 2013р. ставкою орендної плати в сумі 4% від нормативної грошової оцінки землі в рік ( хоч я писав в заяві 3%). Я написав клопотання на міську раду установити орендну плату в розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки землі. Мені відмовлено. В цьому разі договір можна не підписувати або де оскаржувати рішення і за весь цей термін не підписання договору я можу понести покарання?