Молоді юристи переймали основи медіації від Ірини Калінської

June 13, 2013

8 червня в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг від експерта Ірини Калінської для молодих юристів, адвокатів та студентів. Тренінг включав в себе такі модулі: експрес курс, конфлікт та медіацію.

Метою тренінгу є підтримка студентів й молодих спеціалістів у галузі юриспруденції та менеджменту. Серія тренінгів від експерта Ірини Калінської проводиться Благодійним фондом «Творчий центр ТЦК» та Бюро примирення Ірини Калінської.

Участь в роботі тренінгу взяли юристи НУО, керуючі партнери юридичних та адвокатських компаній, адвокати, юристи, які починають власну юридичну практику, та студенти юридичних факультетів.

Ірина Калінська відкриваючи роботу тренінгу виступила з вітальним словом, побажала учасникам наснаги, успіхів в роботі та кар’єрному зростанні. Протягом  тренінгу учасникам був представлений експрес курс з медіації, продемонстровані приклади успішного застосування медіації в конфліктних ситуаціях та шляхи їх вирішення. Учасники отримали унікальну можливість особисто взяти участь в іграх й диспутах, де кожен отримав роль, висловлював свою думку, захищав власне майно та позицію.

Окрім диспутів та ігр, з учасниками були проведені практичні заняття, на яких були змодельовані ситуації з рейдерським захопленням бізнесу, повернення неповоротного товару, дзеркальні позиції, конфлікти за участю юристів тощо.

Після участі в тренінгу кожен з учасників навчиться економити час, гроші та нерви, вивчив способи застосування позасудових/судово-мирових шляхів вирішення конфліктів. Учасники також отримали практичні поради від  Ірини Калінської, знайшли нових друзів та однодумців. По закінченню тренінгу всім учасникам було вручено сертифікати.

Організатори тренінгу: Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК» та Бюро примирення Ірини Калінської.

Творчий центр ТЦК – українська неурядова організація. Місія організації - підтримка розвитку організацій громадянського суспільства в Україні. Напрямки діяльності: сприяння розвитку громад; сприяння розвитку благодійності в Україні; розвиток співпраці між організаціями громадянського суспільства на європейському рівні.

Бюро примирення Ірини Калінської – організація, яка допомагає у вирішенні суперечок. Мета організації – допомога у врегулюванні та профілактиці конфлікту, зниженні ескалації конфлікту, допомога в пошуках комфортних варіантів рішень для всіх сторін конфлікту.

http://ccc-tck.org.ua/news/13/