Ваші звернення

ВІДПОВІДІ Є КОНФІДЕНЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ
І ДОСТУПНІ ЛИШЕ АВТОРУ ЗАПИТАННЯ

Відповідальність за зміст листів на сайті несуть автори цих листів

В текстах запитань збережена орфографія та стилістика автора

12 марта 2018 года

могут ли в отопительний сезон вигнать квартирантов

7 марта 2018 года

Звертаюся з проханням допомогти. Я одинока мама. У мене двоє дітей шкільного віку до 14 років, а мене хочуть звільнити з роботи в зв’язку з ліквідацією дитячого садка. Іншої роботи мені вперто не надають, хоч по закону згідно ст. 184 частини 3 Кодексу Законів України про Працю мене зобов’язані були працевлаштувати. Та голова об’єднаної територіальної громади міста Помічна Добревеличківського району Кіровоградської області вперто не хоче надати мені роботу, хоч у нього була не одна можливість надати її мені, адже я як тільки дізналася, що дитячий садок будуть ліквідувати , то відразу звернулася нього. Спочатку в усній формі і надала йому своє резюме. Але, коли зрозуміла, що в усній формі нічого не дасть, то почала звертатися в письмовій формі. Ц е було ще в листопаді місяці,коли ще були всі вакансії в міській раді і у відділі освіти, який повинні були створити з 1 січня.

Я педагог з 11-ти річним стажем, зараз працюю завідувачем дитячого садка, а мені сьогодні запропонували роботу техпрацівником. Це ніби якесь глузування. По-перше роботу повинні мені надати за фахом, а по-друге на роботу методистом початкового і дошкільного навчання взяли людину з педагогічним стажем у тричі меншим ніж у мене, та й диплом у неї не зовсім відповідає цій посаді, тоді як у мене диплом вчителя початкових класів і вихователя ДНЗ (дошкільних навчальних закладів), що відповідає посаді . Та і в начальника відділу освіти, говорять, що взагалі не має педагогічного досвіду. Я не проти працювати вчителем або вихователем, але ж не технічкою. Я багато втрачаю, у мене перерветься педагогічний стаж, крім того у мене буде заробітна плата майже вдвічі менша ніж зараз. Я дуже багато грошей витратила на навчання, то чому тепер мені йти працювати на цю посаду. Крім того я дев’ять років до роботи добиралася попутнім транспортом (постійно ризикувала життям), а для того,щоб добратися до того місця, де я повинна була «ловити попутку», мені потрібно було встати о четвертій годині ранку і пройти близько дев’яти кілометрів, але я дуже рідко я могла доїхати до самого села, тому мені доводилося ще близько чотирьох кілометрів йти пішки. І це в любу погоду. Я дуже часто потрапляла під дощ, сніг, сильний вітер. Все це не пройшло безслідно. Часті переохолоджування, недосипання, перевтома і постійні стреси зробили свою чорну роботу, я тяжко захворіла. Пів року я лікувалася і бог почув мої молитви, я одужала. Та все ж хвороба не пройшла даром, здоров’я втрачене. Тому я і не можу працювати фізично.

А ще я закінчила профтехучилище, правда не працювала за отриманою професією. У мене червоний диплом повара - кондитера ІV розряду. Антошик М. М. знав про це, тому що це було вказано в моєму резюме, та він чомусь не запропонував роботу технолога, який складає меню для дитячих садків і шкіл, а взяв на цю роботу людину, яка також закінчила профтехучилище.

Знаєте по селу ходять слухи, що потрібно «добре помазати» голові громади, щоб отримати роботу. Але у мене не має чим «помазати», у мене ж двоє дітей, яких потрібно кормити і вдягати, то чому ж я повинна платити за те, що положено мені по-праву. Крім того говорять,що цей Антошик краде гроші з бюджету. Я звичайно не можу це стверджувати, але диму без вогню не буває.

Надаю Вам свої дані. Я Єфтодій Ірина Валеріївна, проживаю за адресою с. Помічна вулиця Зелена, 23. Помічнянської міської об’єднаної громади, Добровеличківського району Кіровоградської області. До об’єднання в територіальну громаду була така адреса: Кіровоградська обл. Новоукраїнський район, село Помічна, вулиця Зелена,23. Ще поки, що працюю завідувачем дитячого садка «Сонечко» Помічнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області. Після об’єднання в територіальну громаду село перейшло з одного району в інший.

Прошу, Вас, допоможіть мені. Тому, що я вже не знаю, куди мені звертатися. В обласний відділ освіти я зверталася тричі. Двічі до Держпраці. Так ніхто мені не допоміг. Остання надія на Вас.

Дайте відповідь, чи маю я право на відпустку перед розрахунком, якщо я пропрацювала на лише півроку завідувачем дитячого садка. Я знаходила документи, що при ліквідації навчального закладу педагогічним працівникам надається відпустка за відпрацьований час і виплачуються оздоровчі, але адміністрації потрібний закон на який я спираюсь, а я на жаль не знаю, що це за закон. І ще в ст.. 184 ч. 3 КЗУпП йдеться, що жінок, які працювали за строковим договором, ще три місяці після закінчення договору залишають на роботі і виплачують середній заробіток, а тим, що працюють на постійній основі, після ліквідації закладу цих три місяці не надають? І взагалі я десь зустрічала, що доки не буде працевлаштований працівник, якого обов’язково потрібно працевлаштувати, ліквідувати заклад не можна.

Буду дуже вдячна за допомогу.

20 декабря 2017 года

Дорога Ірина Михайлівна!!! Звертаюся до Вас по питанню спадкоємства. У мене помер чоловік пів року тому, проживали в цивільному шлюбі і маємо спільну малолітню доньку 7 років.Це його єдина дитина.Після похоронів його рідна сестра позабирала всі документи,на житло а також все майно яке ми придбали разо, а це автомобіль скутер, автопричіп бензо-єлектро інструмент. Я звернулася до відділу поліції але вони мені відмовили в допомозі. подала заяву на спадок до нотаріуса, а сестра подала і собі. автопричіп проданий ще до пів року покійного порушивши закон автомобіль виставлений на продажу , нотаріус відхиляє мої звернення затягуючи процес. Мі звернулися до прокуратури, але пройшло більше місяця відповіді нема ніякої. Сестра покійного сказала пямо у вічі в нас тут все схвачено дальше незнаю куди звернутися, от і рішила написати листа Вам і додаю одсканований документ від нашої поліції. ми проживаємо в с.Гамаліївка Лохвицького р-ну Полтавської обл. Допоможіть в рішенні установлення спадкоємства. Я знаю, що по закону весь спадок переходе в першу чергу дітям покійного а не сестрі. Буду дуже вдячна. З повагою Катерина М.

15 февраля 2017 года

Прошу сообщить контактные данные кого-то из медиаторов для анализа ситуации по имущественному спору. Не хочу иметь дела просто с адвокатами, так как мне уже завели несколько дел в суде в тупик-проигрыш. Несколько объектов недвижимого Имущества находятся в Одессе. Предлагаю, если возможно, согласовать связь через скайп, а план дальнейших действий обсудим. Спасибо.

24 января 2017 года

добрый день у меня такой вопрос как мне предоставить аудиозапись как доказательство на суде

22 января 2017 года

чоловік на машині працедавця ,працюючи дві неділі цілодобово скоїв ДТП.Не додзвонився в страхову,тільки передав всі дані на гарячу лінію.Страхова вимагає регрес.Знаю,що це не ваша тема,але просити допомоги більше нема в кого..

12 января 2017 года

Возвращайтесь вести программу Семейный суд смотреть стало неинтересно

12 января 2017 года

Невестка до 5,7 месяцев практически не смотрела за ребенком, и получала соц выплату. 6 января 2017 года она забрала ребенка и не дает его даже на урок музыки в который он записан. ребенок имеет инвалидность. За ребенком смотрела бабушка и папа.

10 января 2017 года

добрий день.у мене померла дружина.а сестра дружини хоче опікунство над дітьми.їй потрібні не діти а гроші.дітей у мене 4 неповнолітніх дітей.двоє проживають зі мною.а двоє там.син який живе там.а йому 9 років хоче жити зі мною.каже що там йому погано.у мене суд 16.01.2017року на 14.00 в с.золочів львівськоїї обл.будь ласка звяжіться зі мною.я вам розкажу все детально.і також запрошую на суд приїхати

14 декабря 2016 года

Уважаемая Ирина Михаловна, обращается к вам житель села Светлана как к специалисту за юридической консультацией.Суть вопроса- земельный пай . Кратко введу в курс.

Имею земельный пай 4.25г. пай был сдан фермеру в аренду 2-3 года проблем не было... В связи с болезнью ребёнка (инвалида) нужны были деньги на медикаменты, обратились к фермеру за финансовой помощью фермер не отказал но заключили договор что в течении 5 лет я не буду получать арендную плату за пай,составили договор, нотариально заверили, и мой державный акт на землю остался у него. По истечению 5-лет закончился этот договор юрист фермера обратился что нужно заключить договор на продления аренды земельного пая. Заключили договор в котором была указана ежегодная сума выплаты аренды и т.д. и т.п.

В этот же день после заключения договора вместе с юристом который заключал договор мы пошли в нотариальную контору, на мой вопрос зачем эти действия юрист ответил что по новому законодательству нужно договор заключать через нотариуса,что бы я не забрала землю раньше указанного срока указанного в договоре. Заверили у нотариуса, За пользования земельного пая за 2015 год фермер заплатил, за 2016 пришло время розщета начались обещания сегодня завтра послезавтра на каждый мой звонок находились отговорки. в конце концов на последний мой звонок этот юрист (он занимается выплатой) заявил что со мной розщёта не будет так как я землю продала... Я была в шоке и задала такой вопрос " Кому я продала землю?","Назовите Фамилию?" и на эти вопросы не прозвучало ответа я сказала что буду жаловаться в прокуратуру на что он ответил жалуйтесь куда хотите. Ирина Михаловна, после заключения последнего договора с фермером я никаких документов купле продажи и прочих не подписывала. Возможно меня обманули юрист и нотариус вовремя заключения последнего договора дал мне ложное пояснение? Ирина Михаловна очень нуждаюсь в вашей консультации так как обратиться за консультацией больше некуда.Надеюсь на вашу помощь. С Уважением Светлана

8 декабря 2016 года

Уважаемая Ирина Михайловна, пожалуйста, вернитесь в программу "Семейный суд" - без Вас смотреть ее неинтересно, не хватает Вашего душевного тепла и профессионализма. Присоединяемся!!!! Ждем Вас!!!!!!

5 ноября 2016 года

юрзащита огорода от потравы(повреждения) соседскими животными.Огород крайний, вначале села,по периметру оградить по нынешним ценам нам- пенсионерам не под силу.(раньше был огражден по периметру 6 рядами проволоки /колючей и такой/ -разокрали, потом мы 3 раза нижнюю половину огорода ограждали крупными ветками срезанной по нашей меже акации-за зиму тоже растаскивали.Мы там не живем.)Стадо утром еще хозяева выгоняют,а вечером никто не выходит встречать! Обязан ли землепользователь, имеющий дом в деревне,огородить собственный участок или участок огораживается по желанию и усмотрению? В каких документах прописаны данные нормы?Какие есть правила и нормы выпаса и выгула крупного, мелкого рогатого скота и лошадей в законодательстве Украины?Потому что староста села и двое депутатов после моего письменного обращения 24.10.2016 о множестве следов от коров и коз потоптавших посевы пшеницы сейчас не могут определить ущерб и что делать не знают(говорят, что там немного повреждений по краю огорода).Я могу показать по всему огороду.Почему без нас делали осмотр? Наконец поехали 4.11.2016 и там еще больше свежих повреждений от стада коров и коз по всему огороду озимых.Какие меры они должны предпринять к владельцам и пастухам скота?

20 октября 2016 года

Уважаемая Ирина Михайловна, пожалуйста, вернитесь в программу "Семейный суд" - без Вас смотреть ее неинтересно, не хватает Вашего душевного тепла и профессионализма

13 октября 2016 года

Дорога наша Ірина... Дивилася завжди передачу сімейний суд з вашою участю...з таким задоволенням дивилася...а тепер без вас передача не передача...без вас...ну куди ви поділися ???!!!Повертайтеся будь ласка !!!

11 октября 2016 года

Уважаемая Ирина Михайловна! Очень полюбила передачу "Семейный суд", но без Вас не хочется её смотреть. Вернётесь ли Вы? Очень ждём! Уже привыкли к Вашему доброму отношению к людям, мудрости и душевности...

7 октября 2016 года

Пані Ірино, дуже вдячна Вам за Вашу роботу і поради в ролі судді. Зараз в сімейному суді на Інтері інша людина. Мене дуже цікавить, чи повернетесь ви в сімейний суд-суддею. Дуже чекаю відповіді, тому що Вас ні хто не замінить. Я давно зрозуміла що Ви, ще й психолог. Саме тому мені цікаво було дивитись суд. Ваші поради допомагають мені у житті. З повагою,вдячна глядачка.

30 сентября 2016 года

Госпожа Ирина, добрый день!
почему Вас нет на телевидении?
Без Вас неинтересно...... с уважением.

27 сентября 2016 года

Здравствуйте) помогите пожалуйста, у мужа такая ситуация, их три брата(муж средний). Маму лишили материнских прав за чрезмерное вживание алкоголя. Квартиру какая была оформили на троих детей по достижению совершеннолетия. Старший брат первым прописался а мой муж получил квартиру и перепрописался уже. Старший брат умер и прошло три года, в права наследства так никто и не вступил за ето время. Теперь явился младший брат с угрозами что ета квартира лично его, покрывает грязью и говорит что мы ему должны денег за то что она задавалась в аренду. Хотя деньги за аренду уходили на погашение долга ( когда старший брат там прописался то квартиру хотели забрать за долги мамы так как она пила и не платила коммунальные услуги и кридит, ето было в 1998 году на то время 5000грн были большие деньги и етот долг розбили на 5лет). Как нам поступить

20 сентября 2016 года

Добрый день, Ирина! Моя бабушка (ей 88 лет) является Вашей поклонницей и восхищается Вашим профессионализмом. Она в прошлом юрист, и всегда смотрит программы с Вашим участием. Вчера она случайно пропустила семейный суд на Интере, а найти в интернете эту программу я не могу, возможно ее еще не опубликовали... Пожалуйста, подскажите, где можно найти серию за 19 сентября, а то моя бабуля очень расстроилась. Заранее благодарю!

18 сентября 2016 года

Здравствуйте, можете проконсультировать ? Я - сирота. Жил с бабушкой-опикуном. Бабушка умерла и не оставила завещание. Родственники первой кат. (Бабушкины муж и Дочка) которые были прописаны с ней по одному адресу написали отказ от наследства в мою пользу...до полугода я вступил в наследство и завел дело. Прошло уже пол года после смерти бабушки и ее дочь как бы передумала. Говорит что подаст в суд и заберет у меня дом. Может она это сделать ?

Новости

7 марта 2016 года

МОЙ ЮБИЛЕЙ – 10 лет на #ТЕЛЕВИДЕНИИ

6 марта 2006 г впервые вышла программа #Судебные дела с #ИринойКалинской в роли судьи.
Благо дарю всем, кто эти годы был и остается нашими телезрителями, моими коллегами, поддержкой и друзьями.
Щиро дякую за підтримку.
Вы все изменили мою Жизнь. Благо дарю.
#FamilyCases with #IrinaKalinskaya

Піарник Клінтона вирішив консультувати українців і поляків

7 января 2016 года

Полку американських політконсультантів на українському, польському і загалом на східному ринку цих послуг, прибуває. Про намір співпрацювати зі східними політиками (з усіма їхніми уявленнями про демократію і правила гри у політиці) заявляють не лише маловідомі контори, яких чимало працювало на виборах в Україні останніми роками, але і важковаговики у цій сфері, яким вистачає роботи і у себе на батьківщині. Що це означає?

12 сентября 2015 года

Заседание научного общества украинской профессуры им.Т.Шевченка в Нью-Йорке

Ирина Калинская посетила торжественное заседание научного общества украинской профессуры им.Т.Шевченка в Нью-Йорке в качестве почетного гостя.
 

28 июня 2015 года

Названы имена лучших юристов в Украине: СЕМЕЙНОЕ ПРАВО

Результаты опроса были одобрены международной аудиторской компанией, Грант Торнтон Интернэшнл Лтд, и Агенством исследования рынка NOKs fishes.

Ваши обращения

12 марта 2018 года

могут ли в отопительний сезон вигнать квартирантов

7 марта 2018 года

Я одинока мама. У мене двоє дітей шкільного віку до 14 років, а мене хочуть звільнити з роботи в зв’язку з ліквідацією дитячого садка