Інститут медіації в кримінальному процесі - обговорення на комітеті

24 марта 2015 года

КИЇВ – 24 березня 2015 року. Комітет АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права провів чергове засідання, присвячене обговоренню інституту медіації в кримінальному процесі.

На заході із надзвичайно цікавою доповіддю виступила Ірина Калінська, адвокат, медіатор, телеведуча, засновник та партнер «Бюро примирення Ірини Калінської».

Пані Ірина розповіла про важливість знаходити компроміс у кримінальних справах, і не лише в кримінальних. «З перших зустрічей і розмов зі своїм клієнтом потрібно готувати його до компромісу», - переконана пані Ірина.

Ірина Михайлівна наголосила, що найголовнішим в медіації є рефрейминг. Саме правильна подача інформації може відіграти велику роль в ході справи. Також експерт порадила завжди розділяти клієнта та опонента на різні боки і спілкуватись з ними окремо, знаходячи до кожного окремий підхід, а вже пізніше «садити всіх за стіл» і спілкуватись разом.

Під час заходу Євген Солодко, голова Комітету АПУ з кримінального та кримінально-процесуального права, керуючий партнер АО «Солодко і партнери», навів приклад ситуації, в якій учасники мали можливість попрактикувати свої здібності в медіації, а пані Ірина пояснювала, які прийоми варто використовувати, а чого потрібно уникати.

Захід був сповнений дискусій та обговорень, адже всі учасники хотіли довести правоту свого бачення вирішення ситуацій.

Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до активної роботи комітетів!  

UBA

Новости

7 марта 2016 года

МОЙ ЮБИЛЕЙ – 10 лет на #ТЕЛЕВИДЕНИИ

6 марта 2006 г впервые вышла программа #Судебные дела с #ИринойКалинской в роли судьи.
Благо дарю всем, кто эти годы был и остается нашими телезрителями, моими коллегами, поддержкой и друзьями.
Щиро дякую за підтримку.
Вы все изменили мою Жизнь. Благо дарю.
#FamilyCases with #IrinaKalinskaya

Піарник Клінтона вирішив консультувати українців і поляків

7 января 2016 года

Полку американських політконсультантів на українському, польському і загалом на східному ринку цих послуг, прибуває. Про намір співпрацювати зі східними політиками (з усіма їхніми уявленнями про демократію і правила гри у політиці) заявляють не лише маловідомі контори, яких чимало працювало на виборах в Україні останніми роками, але і важковаговики у цій сфері, яким вистачає роботи і у себе на батьківщині. Що це означає?

12 сентября 2015 года

Заседание научного общества украинской профессуры им.Т.Шевченка в Нью-Йорке

Ирина Калинская посетила торжественное заседание научного общества украинской профессуры им.Т.Шевченка в Нью-Йорке в качестве почетного гостя.
 

28 июня 2015 года

Названы имена лучших юристов в Украине: СЕМЕЙНОЕ ПРАВО

Результаты опроса были одобрены международной аудиторской компанией, Грант Торнтон Интернэшнл Лтд, и Агенством исследования рынка NOKs fishes.

Ваши обращения

20 декабря 2017 года

Звертаюся до Вас по питанню спадкоємства

15 февраля 2017 года

Прошу сообщить контактные данные кого-то из медиаторов для анализа ситуации по имущественному спору. Не хочу иметь дела просто с адвокатами, так как мне уже завели несколько дел в суде в тупик-проигрыш...